Bioneks®

Bioneks; Medikal alanda BioCAP™, BioPLATE™ ve BioSAFE marka tescilli ürünleri ile hizmet sunduğumuz siz değerli müşterilerimizin taleplerini, üstün kalitedeki ürünleri belirleyerek karşılamakta ve bu ürünlere ihtiyaç duyduğunuz her an en kısa sürede temin edebilmek için yeterli miktarlarda stok bulundurmaktadır.

BioCAP™ Su Numune şişeleri mikrobiyolojik ve kimyasal analizler için tasarlanmış numune alma şişesidir. Benzersiz tasarımı ile rahat kavranıp optimum taşıma ve maksimum depolama imkanı sağlar. PET ve PP özelliğinden dolayı sağlam, kırılmaz, hafif ve dengelidir. Şişe üzerindeki kabartma sayesinde numune hacmi kolaylıkla kontrol edilir. BioCAP™ Su Numune şişeler Amber ve Şeffaf olarak iki gruba ayrılır.

BioCAP™ Su Numune Şişeleri etiketleri üzerinde numune izlenebilirliği ve otomasyonu amacıyla kare barkod, takip numarası ve lot numarası bulunur. Şişeler tanımlanırken takip numarası ile numune izlenebilirliği sağlanır. Şişelerin gamma sterilizasyon sertifikalarına ise resmi internet sitesi üzerinden Su Numune Şişesi üzerinde bulunan LOT numarası ile ulaşılabilir.

BioSAFE, Petrol - Yağ gibi maddelerin Kimya analizlerinde alınan örneğin güvenliğinin en üst düzeyde tutulması için tasarlanmış denetim numune şişesidir. Özel tasarımı sayesinde rahat kavranıp optimum taşıma ve maksimum depolama imkanı sağlar. PP (Polipropilen) özelliğinden dolayı sağlam kırılmaz, hafif ve dengelidir. Şişe üzerindeki kabartmalı seviye kontrol çizgileri ile, alınan numunenin hacmi kolaylıkla kontrol edilir. Geniş ağız çapı ile numune alma ve boşaltma esnasında kontaminasyonu en aza indirmektedir. Şişe tabanında bulunan kabartmalar sayesinde, kullanılan şişeye ait teknik bilgilere rahatlıkla ulaşabilmektedir. 

Bioneks® Bioteknoloji’nin geleceğe yönelik projelerinden biri olan BioPLATETM marka tescili alınmıştır. Bu proje Bioneks® Bioteknoloji’nin ilerideki 10 yılı kapsayan ve kalıcılık arz etmesi amacıyla ilmek ilmek işlenen bir projesidir. Henüz yolun başındaki girişimcilerinin önem verdiği "Knowhow" kabiliyeti üzerine araştırmalar yapılarak toplanan veriler ileride hayata geçirilmek üzere düzenli olarak kaydedilmektedir. BioPLATETM projesi yalnızca Bioneks® kurumsal faydası için değil aynı zamanda ülkemize de uzun vadeli kazançlar getirmesi amacıyla kurgulanmış önemli bir girişim olarak gelecekte adından sıkça söz ettirecektir.

Bioneks®
Bioneks®

Bioneks® Bioneks; Medikal ( BioCAP™ ve BİoPLATE™ ) alanda hizmet sunduğumuz siz..

Devamı
Nerbe-Plus
Nerbe-Plus

Nerbe plus GmbH, 1976 yılında Jürgen F. Nerbe tarafından kurulmuştur. Başlangıçta Hamburg..

Devamı