8. Uluslararası Gıda Güvenliği Kongresi

09-10 Mayıs 2024 tarihlerinde İstanbul Grand Cevahir Hotel & Convention Center'da düzenlenecek olan 8. Uluslararası Gıda Güvenliği..

Türkiye 1. Gıda Mikrobiyolojisi Kongresi

13-15 Eylül tarihleri arasında Atatürk Üniversitesi ev sahipliğinde, Atatürk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Gıda Mühendisliği bölümü ve..

2023 Ulusal Sütçülük Kongresi

Süt bilimi ve teknolojisi alanındaki son gelişmelerin yanı sıra ülkemiz açısından süt endüstrisi geleceğinin sürdürülebilirliğinin..

Hala fark etmediniz mi?

2014 yılından bu yana Türkiye distribütörlüğünü üstlendiğimiz, Solabia Grup şirketlerinden Biokar Diagnostics her yıl emin adımlarla..

Egg Yolklarımızın kapakları yenilendi!

Baird Barker agar besiyeri ile kullanılan Egg yolk Tellurite supplementi ile MYP (Mannitol-Egg-yolk-Polymyxine) agar besiyerinde kullanılan Egg..

Kurban Bayramı

Paylaştıkça çoğalan en güzel şey iyiliktir. Yıllardır aşını, kahvesini, dostluğunu kalpten paylaşan, yardımlaşmanın ve hep birlikte..

19 MAYIS

19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI! Samsun'da yaktığın meşaleyi geleceğe taşımak için ilk günkü gibi heyecanlıyız...

MUTLU BAYRAMLAR

MUTLU BAYRAMLAR! Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en..

HOŞGELDİN 2021!

MUTLU YILLAR! Bioneks ailesi olarak; yeni yılın, milletimize başta sağlık olmak üzere, huzur, mutluluk ve başarı getirmesini..

İZMİR İÇİN TEK YÜREK

Ülkemizin güzide şehri İzmir’imizde yaşanan deprem felaketi bir kez daha hepimize tek yürek olduğumuzu hatırlatmış; Ayda bebeğimizin,..

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ SOKAK HAYVANLARI İÇİN

Teşekkürler! Ağustos ayı boyunca almış olduğunuz Biokar Diagnostics ürünleri ile Melekler Yaşam Köyündeki sokak hayvanlarımıza umut..

HAYVAN DOSTLARIMIZ İÇİN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Alacağınız Biokar Diagnostics (Fransa) ürünleri ile hayvan dostlarımıza mama bağışlamaya ne dersiniz? Kurulduğu günden bu..

HACETTEPE 2019 MEZUNLAR YEMEĞİ

Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü 2019 Mezunlar Yemeği'ne Bioneks ailesi adına Satış..