BioSAFE

BioSAFE, Petrol - Yağ gibi maddelerin Kimya analizlerinde alınan örneğin güvenliğinin en üst düzeyde tutulması için tasarlanmış denetim numune şişesidir. Özel tasarımı sayesinde rahat kavranıp optimum taşıma ve maksimum depolama imkanı sağlar. PP (Polipropilen) özelliğinden dolayı sağlam kırılmaz, hafif ve dengelidir. Şişe üzerindeki kabartmalı seviye kontrol çizgileri ile, alınan numunenin hacmi kolaylıkla kontrol edilir. Geniş ağız çapı ile numune alma ve boşaltma esnasında kontaminasyonu en aza indirmektedir. Şişe tabanında bulunan kabartmalar sayesinde, kullanılan şişeye ait teknik bilgilere rahatlıkla ulaşabilmektedir. 

BioSAFE, Denetim numune şişelerimizde kullandığımız GL45 kapaklar, sızdırmayı önlemek amacıyla kendinden contalı ve vida kilit sistemine sahiptir. Kapaklar açılmadığı sürece steriliteyi korumaktadır. Kapak ve şişe üzerinde iki yönde bulunan delikler, şişe ve kapak bütünlüğünü sağlayarak emniyet mührünün rahatça geçebileceği şekilde tasarlanmıştır. 

BioSAFE; Denetim numune kabının üzerinde bulunan etiketlerimizde, numune izlenebilirliği ve otomasyonu için; barkot sistemi, seri numarası ve lot numarası bulunmaktadır. Etiket üzerinde bulunan lot numarası ile şişenin kalite kontrol bilgilerine web sitemiz üzerinden rahatlıkla ulaşılabilmektedir.