BioCAP™ Pp

Bakteriyolojik Analiz

BioCAP™ Su numunelerinin mikrobiyolojik ve kimyasal analizler için tasarlanmış numune alma şişesidir. Benzersiz tasarımı ile rahat kavranıp optimum taşıma ve maksimum depolama imkanı sağlar. Pp (Polipropilen) özelliğinden dolayı sağlam, kırılmaz, hafif ve dengelidir. Şişe üzerindeki kabartma sayesinde numune hacmi kolaylıkla kontrol edilir. BioCAP™ Su numune şişeleri Amber ve Şeffaf olarak iki gruba ayrılır.

BioCAP™ şişe kapakları HDPE (yüksek yoğunluklu polietilen) materyalden üretilir. Kapaklar açılmadığı sürece steriliteyi koruyan emniyet halkalı vida kilit sistemine sahiptir ve sızdırmayı önlemek amacıyla kendinden contalıdır. BioCAP™ şişeler geniş ağız çapı ile numune alma ve boşaltma esnasında kontaminasyon riskini en aza indirir.

BioCAP™ Su numune şişeleri sodyum Tiyosülfatlı (Katkılı) ve Tiyosülfatsız seçenekleri bulunur. Şişelerin katkı içerikleri ISO 19458:2006 “Su kalitesi – Mikrobiyolojik analizler için numune alma” standardına uygun olarak hazırlanır ve şişelere eklenir. Ürün içeriklerine göre şişeler farklı renkteki etiketler ile birbirinden kolayca ayırt edilir.
BioCAP™ şişe etiketleri üzerinde numune izlenebilirliği ve otomasyonu amacıyla takip numarası ve LOT numarası bulunur. Takip numarası ile numune izlenebilirliği sağlanır. Şişelerin gamma sterilizasyon sertifikalarına ise resmi internet sitesi üzerinden Su Numune Şişesi üzerindeki LOT numarası ile ulaşılabilir.