SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ SOKAK HAYVANLARI İÇİN

Teşekkürler! Ağustos ayı boyunca almış olduğunuz Biokar Diagnostics ürünleri ile Melekler Yaşam Köyündeki sokak hayvanlarımıza umut..

HAYVAN DOSTLARIMIZ İÇİN SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Alacağınız Biokar Diagnostics (Fransa) ürünleri ile hayvan dostlarımıza mama bağışlamaya ne dersiniz? Kurulduğu günden bu..

COMPASS Enterococcus Agar

Compass Enterococcus Agar ile tüm gıda ve su örneklerinde sadece 24 saat içinde doğrulama olmaksızın Enterococcus spp tespiti yapabilirsiniz...

KOZMETİK MİKROBİYOLOJİSİNDE EUGON LT100 BROTH

Eugon LT 100 Broth, kozmetik ürünlerin mikrobiyolojik analizinde kullanılan ilk basamak besiyeridir. Koruyucu içeren ve içermeyen tüm kozmetik..

SYMPHONY®

Su Aktivitesine Bakmaksızın  Tüm Gıda ve Yemlerde 54 Saatte  Küf/Maya Tespiti Yapabileceğinizi Biliyor..

SALMONELLA

Salmonella Salmonella ilk kez 1985 yılında Amerikalı bir bilim insanı olan Dr. Daniel E. Salmon tarafından keşfedilmiş ve kendi adıyla..

HACETTEPE 2019 MEZUNLAR YEMEĞİ

Hacettepe Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü 2019 Mezunlar Yemeği'ne Bioneks ailesi adına Satış..

AFNOR

Gıda Mikrobiyolojisi'nde, NF Validasyon notu alan alternatif yöntemler, mikroorganizmaların (Listeria,Salmonella,Koliformlar...) tespiti veya..

Agarlı Kültür Ortamı Posteri

Türkiye satış yetkilisi olduğumuz Biokar Diagnostics tarafından üretilen Agarlı Kültür Ortamlarında Gelişen Koloni Morfolojileri hakkında..

Escherichia coli (E.coli)

Escherichia coli (E.coli), Enterobactericeae olarak da bilinen gram negatif [ gram(-) ] bakteri ailesine ait en sık enfeksiyon nedeni olarak..

Enterobacteriaceae ailesi

Gram negatif çubuk bakterilerdir. Aerobik, anaerobik ve fakültetif anaerobik türleri vardır. Enterik bakterilerdir. Çoğu üyeleri..

Enterokok Bakterilerin Tespiti

Fekal streptokok olarak da bilinen bu grup, hijyen indeksi olarak gıda maddeleri ve sularda aranır yada sayılır.E.coli ve diğer Fekal..