KURUMSAL

Bioneks® kurulduğu 2012 yılından itibaren,  uzun yıllara dayanan araştırma geleneklerine sahip çıkan yenilikçi bir şirkettir.  Alanında zorluklarla başa çıkmada  bilimi kullanarak, müşteri ve pazar taleplerini yerine getirmek için alternatifler sunmaktadır. Yenilikçi bakış açısı, genç ve dinamik kadrosu ile bilimin ışığında kendisini güncellemektedir. Ülkemizin dört bir yanında, gıda güvenirliği, bilimin endüstriye entegresi, doğru analiz methodlarının belirlenmesi ve aynı zamanda daha iyi tanı olanakları sunmaktadır.

Bioneks®;  Mikrobiyoloji ( BioPLATE™ ), Medikal ( BioCAP™ ve BİoSAFE ) ve Kimya alanlarında hizmet sunduğumuz siz değerli müşterilerimizin taleplerini, üstün kalitedeki ürünleri belirleyerek karşılamakta ve bu ürünlere ihtiyaç duyduğunuz her an en kısa sürede temin edebilmek için yeterli miktarlarda stok bulundurmaktadır. 

AMACIMIZ
İnovasyon ve bilim odaklı yönetim anlayışımızla; iş ortaklarımıza değer katma, siz kıymet müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunma ve pazarın yenilik lökomotifi olma yolunda sizinle birlikte yürümeye ve büyümeye devam etmekteyiz.

VİZYONUMUZ
Yenilikçi hizmet anlayışı ile gelişen çağa, hızlı ve yüksek performans ile ayak uyduran, müşteri ve çalışan memnuniyetini en üst düzeyde tutan, yerli ve yabancı çözüm ortakları ile alanında bilimi ilke edinmiş lider şirket olmaktır.

KALİTE
ISO 9001:2008, uluslararası kalite yönetim sistemlerine yönelik gereksinimleri tanımlamak için ISO (International Organization for Standardization) tarafından geliştirilmiş bir ürünün üretiminden ya da hizmet sunumundan, müşteriye ulaştığı yere kadar her süreçte müşterinin beklenti ve gereksinimlerini karşılayarak kaliteyi güvence altına alan, tüm bu süreçlerde müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir standarttır. Bu gerekçelerle, şirketimiz uyum süresini tamamlayarak belgemizi almış durumdayız.