HPC Standards GmbH

HPC Standards GmbH, kalıntı analizi için yüksek saflıkta analitik standartların üreticisi ve dağıtıcısıdır. ISO 9001 sertifikalı şirketimiz pestisitler, veteriner ürünleri ve metabolitleri ve kararlı izotop etiketli türevleri için referans malzeme üretiminde uzmanlaşmıştır. Gıda ve çevresel analiz alanlarında uzman ortağınızız. ve ürünlerimiz uluslararası kalite gereklilikleri doğrultusunda test edilir ve en yüksek endüstriyel standartları karşılamak. Müşterilerimiz proaktif destek ekibimizden yararlanır ve hedef maddenizi tanımlamanıza yardımcı olur. Müşteri Hizmetleri personelimiz, teslimatı kişisel çıkarlarınıza ve ihtiyaçlarınıza uyarlamanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Müşteri Odaklı

HPC Standards ekibi her zaman kataloğunun genişlemesi üzerinde hevesle çalışmaktadır. Yeni ürünler günlük olarak eklenmektedir. İşinizde en iyi deneyimi sağlamak için, görüşlerinize önem vermektedir. Özel sentezi, pestisitlerin, veteriner ürünlerinin yanı sıra metabolitlerinin ve kararlı izotop etiketli türevlerinin analitik standartlarını içerir.

Gerekli molekül katalokta yer almıyorsa lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin (info@bioneks.com). Lütfen istenen standartın adını ve CAS numarasını belirtiniz (etiketli bileşikler için, etiketli olmayan bileşiğin CAS numarasını da ekleyebilirsiniz). Size fiyat ve teslim süresi hakkında mümkün olan en kısa sürede bilgi vereceğiz.

Kalite

Müşteri memnuniyetinin yüksek düzeyde olmasını sağlamak için HPC Standards kalite yönetim yaklaşımı tanımlanmış standartlara ve süreçlerinin sürekli iyileştirilmesine dayanmaktadır. Üretim ve yüksek müşteri memnuniyeti, ISO 9001 gereksinimleri ve optimum ürün kalitesi ile uyum sağlamak için bir ürünün tanıtımı öncesinde vazgeçilmezdir.